Hyygge

Ruukki® Hyygge on uuenduslik katusekattetoode, mis sobib tänu oma lihtsale ja elegantsele vormile ideaalselt moodsate arhitektuuritrendide jaoks.

Toode on saadaval kahes variandis – reljeefjoontega ja ilma reljeefjoonteta –, mis võimaldab saavutada kolme erinevat mustrit. Spetsiaalselt loodud ebatraditsiooniliste lisaplekkide süsteem tagab katuse esteetilise välimuse ja garanteerib nõuetekohase toimimise. Ruukki® Hyygge katuse terviklahendust toetavad sobivad turva- ning ventilatsioonitooted.

ERITI HEA KVALITEET

Ruukki uuenduslik katuseprofiil on toodetud parima kvaliteediga Skandinaavia terasest, tarnitud Rootsi kontsernist SSAB. 0,6 mm paksune lehtteras on kaetud nüüdisaegse kergelt mati pinnakattega, mis on väga kestev, vastupidav kriimustustele ning päikesevalguse toimele. Ruukki® Hyygge on saadaval kvaliteediklassiga Ruukki 40, mis tähendab muu hulgas, et sellel on 40-aastane tehniline garantii ja 15-aastane esteetiline garantii.

SILE PIND

Ruukki® Hyygge järgib uusimaid arhitektuurilisi suundumusi. Tänu fikseerimislukkude uuenduslikule lahendusele saab kinnitusvahendid (kruvid) ära peita, mis toob esile pinnakatte lihtsa vormi ja parandab esteetilisi omadusi.

3 VÄRVITOONI

Katuseprofiil on saadaval kolmes kõige populaarsemas värvitoonis, mis sobivad ideaalselt moodsa ehitustööstuse jaoks: antratsiit, grafiit ja must.

3 MUSTRIT

Ruukki® Hyygge saab paigaldada kolme mustri järgi, mis võimaldab neid sobitada oma maitse kohaselt. Reljeefjoontega paneele on võimalik paigaldada kahe eri joondusega müürikirja mustris. Ilma reljeefjoonteta paneele saab paigaldada tsentrilise müürikirja mustris.

Ruukki® Hyygge on saadaval kvaliteediklassiga Ruukki 40, mis tähendab muu hulgas, et sellel on 40-aastane tehniline garantii ja 15-aastane esteetiline garantii.

Personaalse hinnapakkumise koostamiseks saada meile hinnapäring

 

katuseprofiil ruukki hyygge
ruukki hyygge rr23 rr33 rr2h3
ruukki hyygge katuseprofiil muster