ETTEVÕTTEST

Warning: Increment on type bool has no effect, this will change in the next major version of PHP in /data05/virt78658/domeenid/www.teraskatus.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor/includes/base/controls-stack.php on line 730
data-elementor-type="wp-page" data-elementor-id="86" class="elementor elementor-86">
usaldusväärne ettevõte

Teraskatus OÜ on 2004. aastal asutatud ettevõte, mille põhitegevuseks on Ruukki teraskatuste müük ja paigaldus. Lisaks teostame erinevaid ehitus-, fassaadi- ja plekitöid ning soojustame hooneid PUR-vahuga.

Tegutseme Ruukki Partner kaubamärgi all, pakkudes klientidele kvaliteetseid Ruukki katuseid ja professionaalset paigaldust.
 
Meie igapäevaseks tööks on:


Miks tellida katus just meilt?
 
Teraskatus OÜ omab pikaajalist kogemust katuste ehitamise ja renoveerimise vallas. Usaldusväärsus on katusepaigaldaja valimisel äärmiselt oluline nii tööde teostamise ajal kui garantiiperioodil. Soovitame enne paigaldaja valikut uurida ettevõtte tausta, varem teostatud töid ja klientide rahulolu.

Teraskatus OÜ-l on palju rahulolevaid kliente nii eramajade omanike kui korteriühistute seas. Anname oma tööle garantii 2 aastat, millele omakorda lisandub Ruukki materjaligarantii sõltuvalt tootest aastakümneteks.

Tekkis huvi? Saada meile hinnapäring, vaatame vajadusel objekti tasuta üle ja koostame pakkumise. Kui hind sobib, kuid eelistad tasuda osade kaupa, siis saad seda teha LHV remondilaenu või ESTO järelmaksu abil.

teraskatus oü ruukki